Reference

Petra Klimentová

Byla jsem limitovaná časem, proto jsem hledala někoho opravdu zkušeného, kdo by mě dokázal za tak krátkou dobu (3-4 měsíce) připravit na B1- B2 Pflege. Pracuji jako zdravotní sestra, ale bez Anerkennungu, který obdržím po složení zkoušky, bych musela z práce odejít. Velice mě na úvod překvapil Petry přístup. Mluvila se mnou o reálných možnostech, neslibovala vzdušné zámky a zaměřila se přesně na body, které ke zkoušce budu potřebovat. Vypracovala materiály, doporučila spoustu berliček a myslím, že jsem byla první, koho připravovala na zdravotnickou zkoušku. Nicméně na on-line hodinách to vypadalo, jako kdyby to dělala celý život. Což považuji za velký přínos, že byla ochotná opustit komfortní zónu a vyzkoušet něco nového. Díky Petře, jejímu vysoce profesionálnímu přístupu, flexibilitě, materiálům, humoru (který mi byl velice blízký), ale i psychické podpoře během závěrečných hodin, jsem na konci února zkoušky úspěšně složila a dokonce z ústní části, které jsem se velice bála, jsem měla 99 bodů ze 100. Což považuji za velký Petřin úspěch.

Petra V.

Privátní lekce s Petrou jsou skvělou příležitostí, jak se v němčině rychle zlepšovat. Konverzace probíhá pouze v němčině, Petra používá autentické materiály a zpětnou vazbu dostanete okamžitě. Díky uvolněné atmosféře se člověk nebojí pustit i do témat, která nemá tzv. v malíku, a tím se zlepšuje. Lekce s Petrou jednoznačně doporučuji!

Karolína Š.

Terezie Červáková

Na naší spolupráci oceňuji zejména její proaktivní přístup. Jde vidět, že ji němčina opravdu baví a umí ji fakt skvěle. Terka Vás nechá mluvit, pozorně si však pamatuje jazykové nesrovnalosti, které pomůže opravit. Záměrně pak přizpůsobuje své otázky Vašim slabinám, což oceníte, zejména pokud se v jazyce chcete opravdu posunout. Pro hladkou přípravu na lekci mi pomáhá i fakt, že lektorka vždy po vyučování zasílá seznam slovíček, které bych si měl pro další hodinu zopakovat. Velká část hodiny, i co se přípravy týče, probíhá v prostředí Google Classroom. Na každou hodinu tak mám připravený program a vždy dopředu vím, s čím počítat. A snad závěrem, Terka je opravdu laskavá a vždy usměvavá, takže je ideální volbou pro ty, co nemají s němčinou kvůli nepříjemným vyučujícím úplně kladné zkušenosti.

Radomil K.

Petra Dudková

S Petrou se mi pracuje velmi dobře. Vyhovuje mi její styl výuky. V každé lekci nechybí konverzace, nová slovní zásoba, procvičování gramatiky. Volí různé druhy aktivit, takže je hodina pestrá a zábavná. V průběhu roku jsme četly detektivní příběh, to mě také moc bavilo. Vítám i propracované domácí úkoly, které vždy řádně opraví a případné chyby spolu probereme. Za rok společné práce jsem udělala velký pokrok, na lekce se vždy těším. Petra je nejen zkušená, ale také velmi přátelská a milá. Jsem moc ráda, že jsem natrefila právě na ni.

Magda S. —

Pavla Bělostíková

Na lekce němčiny s Pavlou se vždy těším. Pomohla mi se rozmluvit a cítím se teď jistější a dělám méně chyb. Připravila mě na úroveň B2, kterou jsem úspěšně zvládla. Momentálně mi pomáhá se připravit na C1. Pavla je usměvavá a cením si jejího osobního přístupu. Vážím si jí jako člověka. Lekce mohu vřele doporučit.

Veronika B.

Lekce němčiny s Pavlou byly super. Líbilo se mi, že jsme vlastně dělaly především to, co jsem potřebovala, a to byla převážně konverzace v němčině. Když jsem něco nevěděla z gramatiky, tak jsme se zaměřily na toto. Myslím, že mi tyto lekce hodně daly a já se hezky rozmluvila. Nebojím se už mluvit, což předtím byl u mě problém. Pavla je milá lektorka a dost se i společně zasmějete. Dozvíte se také mimo jiné spoustu věcí o Brazílii (samozřejmě v daném jazyce, který se učíte). Já určitě doporučuji!!!

Petra Z.

Radka Fišerová

Nejnenudnější interaktivní výukový materiál, který jsem kdy zažila, a že jsem toho nastudovala už hodně! Opravdu nesrovnatelně jiná propracovaná péče, struktura hodin, přes opakování, nové a pak shrnutí, to ani v učebnicích takhle učitele neučí. Máte dar a máte tu práci ráda, to je strašně cítit, prostě si s tím hrajete, vymazlujete, nepracujete!

Dana H. —

Lekce hodnotím na jedničku s hvězdičkou, jsem moc spokojená.

Lenka S. —

Veronika Darmopil

Lekcie s Veronikou boli vždy pripravené zábavnou formou, pri konverzáciach som ocenil najmä debaty o živote vo Švajčiarsku. Vďaka praktickým tipom ku skúške nebol problém získať certifikát.

Martin Š.

Když jsem se rozhodla naučit němčinu, měla jsem obavy, jak to zvládnu, ale opustily mě hned po první lekci s Verčou. Je skvělá. Učení s ní mě baví, na hodiny se těším, atmosféra je příjemná, Verča probírané téma přizpůsobí tomu, jak rychle jsem schopna dané věci chápat a učit se. Vše vysvětluje tak, že je to pro mě lehce pochopitelné. Na lekci je vždy připravená a pozitivně naladěná.

Nela H.

Daniela Čechová

Skvělá lektorka! Děkuji moc za lekce, již za 2 měsíce na sobě pozoruji velké zlepšení v konverzaci, gramatice, dokonce jsem schopný plně rozumět a reagovat na pracovním meetingu v němčině, a to jen díky Daniele.

Filip Č. —

Na online výuku s Danielou se vždy těším. Výuka probíhá v uvolněném prostředí. Daniela je skvělá lektorka, co umí své studenty pozitivně motivovat k mluvení. Dává dostatečně velký prostor na to, aby student vyjádřil své myšlenky, a následně velmi příjemnou formou opraví a vysvětlí chyby. Lekce jsou zábavné, plné aktivit, her, videí, článků atd. Daniela má velké nadšení pro němčinu, které umí přenést na studenta, což rozhodně neumí každý. Jsem velmi spokojená a doporučuji všem, co se chtějí věnovat němčině.

Adéla H. —

Helena Janiš

Lekce s Helenou jsem si moc užila. Vždy měla připravené jedno z témat, na kterých jsme se v úvodní lekci domluvily. Při lekci jsem vždy měla pocit, že jsem s kamarádkou na kávě, ale zároveň se učím němčinu. Dost často jsme se dostávaly k tématům, která jsem hned druhý den mohla použít v práci, a tím si i zopakovat daná slovíčka. Velmi jsem také ocenila, že Helena zná Bavorsko, a tak jsme občas mohly konverzovat o stylu života v Bavorsku, což se mně jako zde žijící velmi líbilo!

Veronika K.

Lekce s Helenou je vždy zajímavá. Mluvíme o běžných věcech, které opravdu člověk použije. Ze začátku byla lekce zaměřená na mou práci. To bylo taky super, protože mi to v práci hodně pomohlo a vlastně pomáhá pořád. Lekce vždycky rychle uteče. Vše, o čem mluvíme, mám k dispozici i v písemné podobě, takže super.

Veronika Š.

Eliška Zemanová

Čeká na svou první.

Máš cíl, ale nevíš, jaký kurz si vybrat nebo koho oslovit? Napiš na kika@kikasgerman.cz, s výběrem moc ráda poradím, protože všechny osobně znám a vím, na co jsou nejlepší!