Online kurzy

Hledáš kurz němčiny zaměřený na konkrétní téma? Chceš se učit z videí a vlastním tempem?

Všechny kurzy můžeš procházet kdykoliv bez mé osobní podpory (videokurz), nebo si můžeš pořídit intenzivní variantu kurzu s každodenní podporou.

Videokurzy od Kiky

Uč se německy kdykoliv, bez deadlinu, s doživotním přístupem.

Po zakoupení si kurz stáhneš k sobě do počítače. Na videa můžeš koukat, kdykoliv se ti to hodí, a libovolně se k nim vracet.

Minulé časy

Tápeš v minulých časech? V kurzu se nejprve zaměříš na nepravidelná slovesa v přítomnosti a naučíš se je poznat. Potom procvičíš perfektum, préteritum i plusquamperfektum. Zjistíš, kdy který čas použít, zopakuješ si nepravidelné tvary a naučíš se, jak využít sloveso lassen.

Skloňování od A do Z

Stále ti dělají problém německé koncovky nebo rozdíl mezi ihr a sein? Jasně a stručně ti německé skloňování vysvětlím tak, že v tom budeš mít konečně jasno. Naučíš se poznat člen podstatného jména a určit správný pád. Osvojíš si skloňování zájmen a přídavných jmen. A nakonec zjistíš, že ti stačí jedna jediná tabulka.

Gramatické minilekce

Chceš se němčině věnovat pravidelně, ale jenom trošku? Nechceš investovat vysoké částky a líbí se ti videa s vysvětlenou gramatikou? Přidej se na herohero, kde tě každý měsíc čeká jedno gramatické téma, odkazy na cvičení a slovní zásoba na kartičkách. K tomu navíc bonusové podcastové epizody a přepisy podcastů.

Kurzy s osobní podporou

Líbí se ti tyto kurzy, ale preferuješ deadline, zpětnou vazbu a pomocnou ruku každý den? Přidej se do kurzu vedeného v Google Classroom.

Kurz probíhá ve stanoveném termínu s osobním provázením.

Každý týden dostaneš jedno video a zadanou práci. V průběhu týdne se na video podíváš a splníš zadané úkoly. Koncem týdne odevzdáš svou práci, na kterou ti poskytneme zpětnou vazbu. Ve virtuální učebně ti budeme k dispozici každý den! Na lekcích budeme pracovat společně.

Je to ideální způsob, jak propojit samostudium a výuku s lektorem.

Brzy otevíráme tyto kurzy:

Skok na B2 | Témata

13.5 – 30.6 a 9.9 – 27.10.2024
2 x 7 lekcí

Letní výzva ⛱️

Termín: od 25. června do 27. srpna

Můžeš se přidat kdykoliv!

Skloňování od A do Z

Termín: 23. 9. – 15. 12. 2024

 

Vánoční minikurz 🎄

1.12 – 24.12.2024

Minulé časy v němčině

Termín: jaro 2025
(Přesný termín na podzim 2024)

Každodenní minipokrok

hero hero (za 125 Kč/měs)

 

Zajímá tě spíš individuální přístup?
Omrkni naše individuální lekce nebo mentoring.