Online kurzy

Hledáš kurz němčiny zaměřený na konkrétní téma? Chceš se učit z videí a vlastním tempem?

Všechny kurzy můžeš procházet kdykoliv bez mé osobní podpory (videokurz), nebo si můžeš pořídit intenzivní variantu kurzu s každodenní podporou.

Videokurzy od Kiky

Uč se německy kdykoliv, bez deadlinu, s doživotním přístupem.

Po zakoupení si kurz stáhneš k sobě do počítače. Na videa můžeš koukat kdykoliv se ti to hodí, a libovolně se k nim vracet.

Minulé časy

Tápeš v minulých časech? V kurzu se nejprve zaměříš na nepravidelná slovesa v přítomnosti a naučíš se je poznat. Potom procvičíš perfektum, préteritum i plusquamperfektum. Zjistíš, kdy který čas použít, zopakuješ si nepravidelné tvary a naučíš se, jak využít sloveso lassen.

Skloňování od A do Z

Stále ti dělají problém německé koncovky nebo rozdíl mezi ihr a sein? Jasně a stručně ti německé skloňování vysvětlím tak, že v tom budeš mít konečně jasno. Naučíš se poznat člen podstatného jména a určit správný pád. Osvojíš si skloňování zájmen a přídavných jmen. A nakonec zjistíš, že ti stačí jedna jediná tabulka.

Výslovnostní trénink

Máš problémy s porozuměním rodilákům? Netušíš, že „šemí“ je obyčejná chemie? Chceš eliminovat otázku „Woher kommst du?“ a znít jako rodilý mluvčí? Ve výslovnostním tréninku se naučíš, na jaké typické české chyby dát pozor a jak znít echt německy.

Kurzy s osobní podporou

Líbí se ti tyto kurzy, ale preferuješ deadline, zpětnou vazbu a pomocnou ruku každý den? Přidej se do kurzu vedeného v Google Classroom.

Kurz probíhá ve stanoveném termínu s osobním provázením.

Každý týden dostaneš jedno video a zadanou práci. V průběhu týdne se na video podíváš a splníš zadané úkoly. Koncem týdne odevzdáš svou práci, na kterou ti poskytneme zpětnou vazbu. Ve virtuální učebně ti budeme k dispozici každý den! Na lekcích budeme pracovat společně.

Je to ideální způsob, jak propojit samostudium a výuku s lektorem.

Brzy otevíráme tyto kurzy:

Minulé časy

Termín: 4. 3. – 12. 5. 2024

Výzva na 21 dní – cestování

jaro 2024

Letní mentoring

Termín: 24. 6. – 1. 9. 2024

Skloňování od A do Z

Termín: 9. 9. – 1. 12. 2024

Adventní kalendář

Termín: prosinec 2024

Výslovnostní trénink 2

Termín: podzim 2024

Zajímá tě spíš individuální přístup?
Omrkni naše individuální lekce nebo mentoring.